top of page

Jesteśmy biurem projektowym współczesnej architektury. Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych projektów architektonicznych. Dzięki połączeniu młodych, odważnych osób z doświadczonymi projektantami stale wyznaczamy nowe kierunki w architekturze i urbanistyce.

 

Kładziemy szczególny nacisk na to aby projekty koncepcyjne a następnie budowlane i wykonawcze realizowały najbardziej wyszukane oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Tworzenie architektury szytej na miarę to złożony proces, którego wynikiem jest dobry projekt, odpowiednio wpisany w kontekst krajobrazowy.

 

Niestandardowe ukształtowanie terenu, działki ze spadkiem, dużym nachyleniem, jej nietypowy układ lub wymiary są dla nas pretekstem do proponowania oryginalnych projektów budynków o niebanalnej formie i sprawnej funkcjonalności. Współczesne projekty domów jednorodzinnych realizowane są w naszej pracowni zgodnie z wymogami Prawa i Sztuki Budowlanej. Projekty architektoniczne budynków powstają przy stałej współpracy z projektantami branżowymi dzięki czemu proponowane technologie są każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb.


Pracownia została założona w 2002 r. przez dr inż. architekt Katarzynę Juchę. Od 2015 roku biuro współtworzą mgr inż. architekt Filip Łękawski i mgr inż. architekt Michał Jania. Tworzymy sprawdzony zespół architektów z bogatym bagażem doświadczeń od projektów mebli, przez projekty wnętrz, budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych po złożone koncepcje dzilnic miast. Biuro wyposażone jest w najnowsze i stale aktualizowane oprogramowanie (m.in. firm Autodesk, Archicad, Adobe, Chaos Group, Trimble), ale także wysokowydajny sprzęt komputerowo-graficzny, który sprosta nawet najbardziej wymagającemu zadaniu. 

Zapraszamy do współpracy. Zachęcamy by rozpocząć ją od spotkania i rozmowy u nas w biurze. To nic nie kosztuje, a jest dobrą okazją do wzajemnego poznania i zaufania, które jest podstawą do stworzenia dobrego projektu a następnie wymarzonego domu.

POZNAJ NAS
Zdjecie_FL.jpg

Architekt

Filip Łękawski

W 2014 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Obronił pracę magisterską w Katedrze Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego.


W 2012 roku odbył półroczne stypendium na University of Tennessee w Knoxville w USA.

Od 2015 roku doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w KKU IPU.

tel: +48 791 10 20 10

e-mail: fl@kjarchitekci.pl

  • Grey LinkedIn Icon
profile-kj.jpg

Architekt

Katarzyna Jucha

W 1995 roku ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, a w 2000 roku studia doktoranckie na WAPK w ramach programu Tempus Phare w Sekcji Kompozycji Architektonicznej przy Instytucie Projektowania w Katedrze Architektury Mieszkaniowej WAPK.

W 1997 nominowana w Konkursie SARP Nagroda Projekt Roku 1997 za „Hotel na wodzie”. W 1999 laureatka nagrody Stypendium Twórczego Miasta Krakowa – nagroda otrzymana za całokształt dotychczasowej twórczości.

tel: +48 602 240 732

e-mail: kj@kjarchitekci.pl

profile-mj.jpg

Architekt

Michał Jania

W 2014 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Obronił pracę magisterską​ w Katedrze Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego.


W 2012 roku odbył półroczne stypendium na University of Tennessee w Knoxville w USA.

Od 2015 roku doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w KKU IPU.

tel: +48 608 832 719

e-mail: mj@kjarchitekci.pl

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona
  • Grey LinkedIn Icon
bottom of page