top of page

PROJEKTY WNĘTRZ

Projekty
Oferta
OFERTA PROJEKTOWA

Wykonujemy indywidualne, projekty koncepcyjne i wykonawcze wnętrz prywatnych i komercyjnych.

 

Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi producentami i dystrybutorami elementów wykończeniowych uzyskując przy tym trudno dostępne produkty w atrakcyjnych cenach. 

Wycena oferty musi być poprzedzona ustaleniem tematu projektu oraz podstawowymi informacjami takimi jak zakres, metraż, przeznaczenie, lokalizacja i wymagania.

 

 

Gwarantujemy optymalne rozwiązania architektoniczne spełniające oczekiwania inwestora.

 

Zapraszamy do współpracy! 

Jesteśmy biurem projektowym współczesnej architektury. Tworzymy sprawdzony zespół architektów. Dzięki połączeniu młodych, odważnych osób z doświadczonymi projektantami stale wyznaczamy nowe kierunki w architekturze i urbanistyce.

 

Biuro wyposażone jest w najnowsze i stale aktualizowane oprogramowanie (m.in. firm Autodesk, Archicad, Adobe, Chaos Group, Trimble), ale także wysokowydajny sprzęt komputerowo-graficzny, który sprosta nawet najbardziej wymagającemu zadaniu. 

Pracownia została założona w 2002 roku przez dr inż. architekt Katarzynę Juchę. Od 2015 roku biuro współtworzą mgr inż. architekt Filip Łękawski i mgr inż. architekt Michał Jania.

PROCES TWORZENIA
1d.jpg

Spotkanie

Pierwszym etapem współpracy jest spotkanie i wywiad. Ustalamy temat, priorytety, przybliżony budżet projektu oraz jego zakres. Podczas rozmowy precyzujemy kierunek rozwoju koncepcji - preferencje stylistyczne, ulubione materiały, kształty i kolory. Przedstawiamy inne realizacje i wskazujemy na możliwe, wariantowe rozwiązania przestrzeni.

2A.jpg

Inwentaryzacja

Prace projektowe zaczynamy od wykonania trójwymiarowej inwentaryzacji i stworzenia wirtualnego modelu wnętrz wraz z punktami instalacyjnymi. W efekcie, dysponujemy pełnym zestawem danych BIM, co pozwoli m.in. na dokładne i optymalne określenie powierzchni wykończeniowych.

3B.jpg

Koncepcja

Przedstawiamy układ funkcjonalny i możliwe wersje aranżacji pomieszczeń. Na tym etapie ustalamy ewentualne korekty przesunięcia ścian lub punktów instalacji.

 

Następnie, przychodzimy do opracowania 3D, które zawiera fotorealistyczne wizualizacje, zestawienie charakterystycznych elementów wnętrza oraz wstępny kosztorys.

4A.jpg

Projekt wykonawczy

Po akceptacji koncepcji przechodzimy do opracowania technicznego, które składa się z rysunków rzutów, rozwinięć ścian pomieszczeń, detali oraz mebli na zamówienie. Przedstawiamy również schematy instalacji, w tym elektryki, automatyki, wodnokanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

 

Projekt jest uzupełniony o zestawienia powierzchni materiałowych, wszystkich elementów wnętrza oraz ich wycenę.

5c.jpg

Nadzór

Całość procesu  realizacyjnego jest prowadzona pod ścisłym nadzorem architektów. Kontrolujemy terminy zamówień, uzgadniamy kolejność działań budowlanych i doradzamy na każdym etapie współpracy.
Na koniec, za zgodą inwestora organizujemy sesję zdjęciową.

 

Proces
POZNAJ NAS
Zdjecie_FL.jpg

Architekt

Filip Łękawski

W 2014 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Obronił pracę magisterską w Katedrze Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego.


W 2012 roku odbył półroczne stypendium na University of Tennessee w Knoxville w USA.

Od 2015 roku doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w KKU IPU.

tel: +48 791 10 20 10

e-mail: fl@kjarchitekci.pl

  • Grey LinkedIn Icon
profile-kj.jpg

Architekt

Katarzyna Jucha

W 1995 roku ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, a w 2000 roku studia doktoranckie na WAPK w ramach programu Tempus Phare w Sekcji Kompozycji Architektonicznej przy Instytucie Projektowania w Katedrze Architektury Mieszkaniowej WAPK.

W 1997 nominowana w Konkursie SARP Nagroda Projekt Roku 1997 za „Hotel na wodzie”. W 1999 laureatka nagrody Stypendium Twórczego Miasta Krakowa – nagroda otrzymana za całokształt dotychczasowej twórczości.

tel: +48 602 240 732

e-mail: kj@kjarchitekci.pl

  • Grey LinkedIn Icon
profile-mj.jpg

Architekt

Michał Jania

W 2014 roku ukończył studia z wyróżnieniem na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Obronił pracę magisterską​ w Katedrze Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego.


W 2012 roku odbył półroczne stypendium na University of Tennessee w Knoxville w USA.

Od 2015 roku doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w KKU IPU.

tel: +48 608 832 719

e-mail: mj@kjarchitekci.pl

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona
  • Grey LinkedIn Icon
O nas
bottom of page